Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kadın Zekası iştee

3 posters

Kadın Zekası iştee Empty Kadın Zekası iştee

Mesaj tarafından yakamoz Paz Şub. 08, 2009 12:30 pm

çok eski zamanlarda adamın biri şeytanı yakalamak ister Allah'a yalvarır allah ta ona 50 yıl ibadet et çeytanı ssana kapalı bir şişede vereyim der adam 50 yıl dünya ile alakayı kesip ibadete başlar 50 yıl sonra adam şeytanı almaya deniz kenarına gider şeytanı agzı kapalı bi şişede deniz kenarından alır ver karısına verir sakın kapagı açma der 50 yıl ne oldu ne bitti çok merak ettigini ssöyler ona bakacam der kadın cagız merak eder şeytanı ve şişenin kapagını açı verir açar açmaz şeytan şişeden fırlar ve gülmeye başlar kadın ne gülüyorsun der şeytan sen kocanın 50 yılı bir merak için çöpe attın der kadın ben yapmadım öle bir şey der şeytan yaptın işte şişenin kapagını açtın ve ben kaçtım der kadın sen hiç yok tunki bu şişenin içinde der şeytan nasıl yoktum sen şişenin kapagını açtın ben çıktım ya der kadın şakamı yapıyorsun nasıl sıgcaksın bu ufacık şişeye der sıgarsın sıgamazsın derken şeytan dur gireyimde gör der ve şeytan şişeye girer girmez kadın şişenin kapagını kapadır... kadın kocasının 50 yılda yaptıgı işi 10 dk halleder şeytan kendi kendine isyan eder Allah'ım bu kadınları yaratacaktın beni neden yarattın der.....
yakamoz
yakamoz
Moderator

Kadın Zekası iştee Empty Geri: Kadın Zekası iştee

Mesaj tarafından oanci1 Paz Şub. 08, 2009 12:38 pm

seytani bile korkudan kadınmı oluyo simdi burda ana yandı erkekler diyinsene hahahaha
oanci1
oanci1
Moderator

Kadın Zekası iştee Empty Geri: Kadın Zekası iştee

Mesaj tarafından NiL Paz Şub. 08, 2009 7:37 pm

Amin Insallah Smile
NiL
NiL
Admin

http://www.oanfm.com

- Similar topics